Orkų žemė
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orkų žemė

Čia yra orkų šalis - žemė. Atsargiai su jais, D
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Orkano ola

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Limėja
Admin
Limėja


Pranešimų skaičius : 80
Join date : 2009-03-13

Orkano ola Empty
RašytiTemos pavadinimas: Orkano ola   Orkano ola Icon_minitimePen. 03 13, 2009 11:09 am

Čia gyvena orkų jūrų pabaiSA orkanas
Atgal į viršų Go down
Keiswindra

Keiswindra


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2009-03-13

Orkano ola Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Orkano ola   Orkano ola Icon_minitimeŠt. 03 14, 2009 7:41 am

Dreikas baisiai išsilsęs skaidė jūra. Sraidė jis valandą.Dvi. Tada pastebėjo ,kad skrenda aplinkui sudužusį laivą tad nežinodamas kur ieškoti Ledi su Lunos nuskrido į rytus. Po kurio laiko tolumoje pasimaatė krantas - aiškiai negyvenamas ir ola. Į ją vedė pėdsakai. Įsitikinęs ,kad tai bus Ledi su Luna jis tirtedamas įlindo į olą. Čia buvo žvarbu šalta. Be to Dreikas buvo išilsęs. Po kurio laiko jis pamatė lyg ir ovalo formos olą. Aplinkui mėtėsi orkų griaučiai ,o sienos buvo apdraskytos. Bet čia buvo maloniai šilta. Jo akys užkliuvo už duobutės. Priėjęs arčiau pamatė tris kiaušinius paguldytus ant šieno.
Jis paauostė orką. Nesijuto nei Lunos nei Ledi kvapo. Jų čia niekada nebuvo. jis norėjo traukti tolyn ,bet pasijuto baisiai išvargęs.
Aš čia pagulėsiu... mąstė Dreikas ir šlumštelėjo kur kamputyje. O kai ateis šeimininkas paprašysiu nakvynės
Staiga jo ausis pagavo krebždesys. Po to jis garsėjo ir į olą įlindo mesva galva.Po to visas kūnas. Tas padaras buvo kaip jūrų pabaisa - gyvatė. Be kojų tik ilgas kūnas ir tiek graži tiek bajauri galva su pelekais akimis ir didžiule išsikušusia burna. Jis ar ji paklausė:
-Ką darai mano oloje? Dink iš čia nes pulsiu. Ką padarei mano kiaušiniaims?-tuojaus pat užsipuolė.
Dreikas paaiškino:
-O..-pradėjo ,bet nežinojo kaip kreiptis į jį ar ją. Jei neteisingai pasakytų jis ar ji labai išsižeistų.
-Šlovingoji,-pasakė jūrų gyvatė,-Vardu Orkanas.
Berniukiškas vardas pamanė Dreikas ,bet to nepasakė ir išnaujo pradėjo:
-O šlovingoji jūrų gyvate, mano protėvių pusesere. priglausk nors vienai nakčiai savo išvargusį pusbrolį. Priimk nors vienai naktelei. Ir tuoj pat išsinešždinsiu.
Gyvatė pamatė ,kad Dreikas nieko nenori daryti tik pailsėti apsimetė galvojanti. Iš tiesų pas ją niekas neateidavo tik orkai kurie norėjo jos žvynų ir jai buvo vieniška ir nobuodu su nieko nekalbėti.Tad tarė:
-Gerai.Būsi mano svečias.
Dreikas maloniai linktelėjo ir atsigulė. Po kurio laiko jie pradėjo kalbėti ir kalbėti... Po to abu išvargę užmigo ,o kai atsikėlė Dreikas išėjo laukan labai padėkojęs. O jūrų gyvatė - ateist piktoji jūrų gyvatė jį išlidėjo staugdama.
Dreikas toliaiu patraukė ieškoti drakonių.
Atgal į viršų Go down
 
Orkano ola
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Orkų žemė :: Basioji jūra-
Pereiti į: